SRDCOVÝ KRÁL BAVÍ DIVÁKY V RYTMU ROCK´N´ROLLU

Musical.cz

Skvělý je Jan Tenkrát jako slušňáček Dennis, nebojím se říci, že to je nejlepší role, ve které jsem ho dosud viděl. 

ROMEO A JULIE - světový muzikál dorazil do Prahy

Musical.cz

V roli Benvolia exceluje Jan Tenkrát, který již několikrát dokázal, že patří v současné muzikálové generaci k hereckým a pěveckým jistotám.

Divadlo Kalich oslavilo 15 let, velká fotoreportáž + video sestřih z galavečera

Musical.cz

3. listopadu 2014 oslavilo pražské Divadlo Kalich své 15. narozeniny, a to velkým galavečerem pro všechny své fanoušky a příznivce. Na něm se představil opravdu velký počet činoherních i muzikálových hvězd i několik zajímavých hudebních hostů. V rámci koncertu zazněly písně ze všech muzikálů, které se kdy v Kalichu uvedly. Připravili jsme pro Vás více než 12ti-minutový video sestřih z koncertu a opravdu bohatou fotoreportáž s více než 40 fotkami ze samotného galavečera, ale také 16 fotek ze zákulisí.

RECENZE: Divadlo Kalich podlehlo Horečce sobotní noci

Musical.cz

Divadlo Kalich + Ján Ďurovčík. Osvědčená kombinace se vrací s nejnovějším titulem, který slibuje dosud nejvíce taneční podívanou. Horečka sobotní noci má po premiéře a i my jsme se samozřejmě šli podívat, jak se nejnovější muzikál Kalichu povedl. Jako vždy přinášíme obsáhlou recenzi, včetně srovnání alternací a bohaté fotogalerie.

Fotoreportáž: V Liberci byla uvedena broadwayská klasika - muzikál "She Loves Me"

Musical.cz

Česká premiéra muzikálu "She Loves Me", jehož autory jsou Joe Masteroff, Sheldon Harnick aJerry Bock, se uskutečnila 20. prosince 2013 v libereckém divadle F. X. Šaldy. 2. premiéru uvidí diváci 4. ledna 2014. Pokud si chcete připomenout atmosféru Vánoc a být svědky neobvyklého milostného příběhu, máme pro vás unikátní obrazovou pozvánku.

Please reload

Srdcový král debutoval na prknech Divadla Kalich

Informuji.cz

Nutné je vyzdvihnout především výborný výkon Jana Tenkráta v roli stydlivého slušňáka Dennise.

SHE LOVES ME PROVONĚLO LIBERECKÉ DIVADLO

Generace21

V Liberci uvedli nový muzikál. Jeho premiéra byla zároveň jeho prvním uvedením v České republice.

Jan Tenkrát: "Můj sen je krásnou realitou…"

Musical.cz

Nepůsobí na naši muzikálové scéně dlouho, přesto si tento optimisticky naladěný mladý muž s příjemnou barvou hlasu dokázal najít během krátké doby mnoho fanoušků, u kterých získal právem své čestné místo. Usměvavý, charismatický, přirozeně sympatický, skromný, a přesto bezpochyby velmi talentovaný… takový je Honza Tenkrát!

"Pomáda" se s velkým úspěchem vrátila do Prahy

Musical.cz

První muzikálová premiéra sezóny 2012/13 je úspěšně za námi. Jak již z nadpisu tušíte, byla jí dlouho očekávaná legendární "Pomáda" - první světový muzikál v Divadle Kalich. Navštívili jsme tradičně pro Vás několik představení, viděli téměř všechny alternace a náš verdikt? Čtěte v naší podrobné recenzi celého díla...

Recenze: "Hamlet" se s úspěchem vrátil do Prahy (+ video sestřih)

Musical.cz

Muzikál Janka Ledeckého "Hamlet" se po mnoha světových uvedeních vrátil domů, do Prahy, kde měl ve čtvrtek 22. března 2012 v Divadle Broadway oficiální premiéru. Přečtěte si s námi, jakých změn od posledního uvedení Hamlet doznal a jak se celkově nová inscenace vydařila. Nechybí samozřejmě ani porovnání alternací a 5 minutový video sestřih z premiéry!

Please reload